Portfolio

Alco Beveiliging: bezoekerstelling met 3D-camera's

3D-camera's tellen bezoekers, ook in een groep, en het dashboard toont het actuele en historische aantal.

Alco Beveiliging: bezoekerstelling met 3D-camera's

Tellen wanneer mensen tegelijk binnenkomen

Alco Beveiliging had voor evenementen en terreinen een telling nodig die klopt als een groep tegelijk door de ingang loopt. Een gewone camera of een eenvoudige sensor ziet dan één massa.

CodeDivers bouwde een systeem rond 3D-camera's. Die onderscheiden personen van elkaar en kunnen volwassenen en kinderen scheiden. De beelden zelf zijn niet het product; de telling is dat.

Dashboard in plaats van een teller bij de deur

De aantallen komen via de API en SFTP binnen in een PHP-applicatie met MySQL. Bootstrap verzorgt het dashboard. Gebruikers zien het actuele aantal en kunnen terugkijken in de historie.

Een organisator ziet daardoor of een terrein vol raakt, zonder iemand met een handteller bij de ingang te zetten.

Gebruikte technologieën

  • #php
  • #api
  • #sftp
  • #mysql
  • #bootstrap
Alco Beveiliging: bezoekerstelling met 3D-camera's