De desktopapplicaties werkten, tot iemand niet op kantoor zat
Interplay BV is een uitgeverij. Acquisitie, klantgegevens, boekjes, verspreiding en offertes zaten in Delphi-applicaties, met logica die over meerdere databases was gegroeid. Een wijziging moest op meer dan één plek. Nieuwe medewerkers moesten de lokale werkwijze leren, en thuiswerken betekende een client installeren.
Een vervanging in één keer zou de dagelijkse verkoop stilleggen. CodeDivers bouwde daarom een webplatform dat de bestaande databases als bron houdt.
Wat er in de browser zit
- Tripublish: projecten, objecten, opdrachten, klanten en de advertentieworkflow.
- Klant- en adresbeheer, met zoeken en rolrechten.
- Distributie: boekjes, verspreidingslijsten, PDF en exports.
- Offertes als DOCX en PDF, via een documentpijplijn.
- Dashboards over verkoop en publicatie.
- E-mail vanuit het platform (IMAP) en een import van 3CX-gesprekken voor opvolging.
- Inloggen met rollen en tweefactorauthenticatie.
Het platform is PHP en Laravel, met MySQL en een webinterface in Blade en Alpine.js. Meerdere labels worden via een gecontroleerde datalaag aangesproken. KvK en Graydon verrijken bedrijfsgegevens. PDF's lopen via een Docker-pijplijn met Gotenberg. Wachtrijen verwerken werk dat niet in het verzoek van de gebruiker hoeft te eindigen. Excel-export ondersteunt de afronding van een publicatieronde.
Sales en administratie kijken naar dezelfde opdracht. Een nieuwe versie gaat naar de server, niet naar elke pc.